2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Mokotów
Dodane 12 kwietnia 2024

Koordynator/-ka ds. social media i promocji

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Metrohouse Franchise S.A. jest właścicielem jednej z największych w Polsce sieci biur nieruchomości Metrohouse oraz czołowej sieci ekspertów finansowych Credipass. Wraz z intensywnym rozwojem sieci poszukujemy kandydata/-tki do wsparcia bieżących aktywności biur własnych sieci Metrohouse i Działu Rynku Pierwotnego.

Stanowisko:

Poszukujemy osoby:

  • Energicznej, kreatywnej, generującej wiele pomysłów

  • Mającej doświadczenie w prowadzeniu social media

  • Znającej dobrze środowisko Managera reklam FB i mającej doświadczenie w produkcji i optymalizacji reklam

  • Otwartej, komunikatywnej, potrafiącej szybko reagować na potrzeby marketingowe biur

  • Lubiącej uczyć się nowych umiejętności i sprawnie wykorzystywać posiadaną wiedzę w praktyce

  • Posiadającej dobrą znajomość Worda, Excel-a i Canvy

  • Wykazującej się tzw. „lekkim piórem” – umiejętnością pisania na wybrane tematy

  • Znającej różnorakie narzędzia i aplikacje pomocne w codziennej pracy marketera

  • Zainteresowanie nieruchomościami/finansami będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziani studenci, zwłaszcza kierunków związanych z marketingiem

Twoje zadania

  • Obsługa mediów społecznościowych biur Metrohouse (prowadzenie stron, tworzenie kreacji, reklam - zarządzanie kampaniami i ich optymalizacja)

  • Tworzenie materiałów reklamowych, promocyjnych i informacyjnych na potrzeby biur nieruchomości

  • Śledzenie bieżących trendów i wdrażanie działań marketingowych

  • Zarządzanie treścią na stronie www

Zapraszamy do składania aplikacji z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/-tkami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911255028