2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Mazowieckie
  6. Pozostałe w HR - Warszawa
  7. Pozostałe w HR - Śródmieście
Dodane 28 maja 2024

Koordynator ds. Zasobów Ludzkich

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Otworzyliśmy rekrutację na stanowisko Koordynatora ds. Zasobów Ludzkich.

Jeśli jesteś gotów współtworzyć z nami firmę pełną produktywnych pracowników, dzięki którym nasza firma będzie się rozwijać, to ta oferta jest dla Ciebie.

Twoje obowiązki:

  • Przeprowadzanie rekrutacji, adaptacji i wprowadzenie nowych pracowników na stanowiska.

  • Podnoszenie poziomu produktywności i kompetencji pracowników.

  • Tworzenie opisów stanowisk dla pracowników.

  • Tworzenie zbioru zasad firmy i ich ciągła aktualizacja.

  • Optymalizacja i efektywność procesów biznesowych w firmie.

  • Organizowanie działań zwiększających lojalność i motywację pracowników.

Jeśli masz doświadczenie w skutecznym wykorzystaniu narzędzi HR, to czekamy na Ciebie.

Jeśli płynnie posługujesz się językiem polskim i ukraińskim oraz możesz bez problemu pracować w open office, prześlij nam swoje CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919630375