2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator ds. Sprzedaży I Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Dołącz do Zespołu Dastia jako Koordynator ds. Sprzedaży i Obsługi Kierowców TAXI

O Firmie:

Dastia to firma specjalizująca się w transporcie osobowym w formie TAXI. Jesteśmy dumni z naszych standardów obsługi klienta i dbamy o naszych kierowców, zapewniając im wsparcie i profesjonalne podejście.

Opis Stanowiska:

Szukamy odpowiedzialnej osoby na stanowisko Koordynatora ds. Sprzedaży i Obsługi Kierowców, która będzie zarządzała różnorodnymi aspektami naszej floty. Do głównych obowiązków należeć będzie obsługa kierowców, nawiązywanie relacji z nowymi potencjalnymi pracownikami oraz prowadzenie działań administracyjnych i sprzedażowych.

Obowiązki:

• Zapewnienie kompleksowej obsługi kierowców, w tym rozwiązywanie problemów związanych z rozliczeniami i aplikacją.

• Rozmowa z nowymi potencjalnymi kierowcami i nawiązywanie z nimi współpracy.

• Skuteczna obsługa korespondencji mailowej i telefonicznej, zarówno na poziomie krajowym, jak i lokalnym w biurach firmy.

• Prowadzenie i sprawdzanie dokumentacji kierowców oraz firmowych, współpraca z odpowiednimi instytucjami regulującymi kwestie związane z licencjami TAXI.

• Aktywne zarządzanie obecnością firmy na platformach social mediowych oraz udział w dyskusjach branżowych.

• Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia synergii działań i efektywnej pracy.

Wymagania:

• Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta, SPRZEDAŻĄ lub zarządzaniem.

• Umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

• Duża samodzielność w działaniu oraz ambicja w dążeniu do osiągania celów.

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta.

• Znajomość obsługi komputera oraz oprogramowania typu CRM, Trello, MS Office (Word, Excel, Outlook, chmura).

• Prawo jazdy kat. B.

Co Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach kontraktu B2B na poziomie 6000 zł netto, z możliwością uzyskania prowizji zależnej od wyników firmy, która po trzech miesiącach nie powinna być niższa niż 2000 zł.

• Samodzielna praca w dynamicznym środowisku, dająca możliwość rozwoju i osiągania satysfakcji zawodowej.

• Opracowane procedury i wzory ułatwiające codzienną pracę.

• Laptop i telefon służbowy.

• Możliwość ubezpieczenia na życie.

• Bardzo dobra atmosfera w zespole, oparta na wzajemnym szacunku i profesjonalizmie.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909394349