2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Pomorskie
  6. Rekrutacja - Gdańsk
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Koordynator ds. projektów

Wynagrodzenie

4 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Agencja Pracy w Gdańsku zatrudni pracownika na stanowisku Koordynatora, którego zadaniem będzie kompleksowe koordynowanie projektów, w które zaangażowana jest Agencja.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie własnych projektów

  • zarządzanie zespołem ludzi, w tym m.in. planowanie i organizacja pracy, wyznaczanie celów, motywowanie, rozwój oraz wsparcie w realizacji codziennych zadań

  • dbanie o wysoki standard i jakoś świadczonych usług

  • inicjowanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań dla poprawy efektywności i jakości pracy zespołu.

  • kontakt z klientem, rozpoznawanie jego potrzeb i umiejętność przełożenia ich na konkretne rozwiązania biznesów

  • raportowanie działań i efektów pracy

Nasze wymagania:

  • minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość standardów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych w obszarze HR

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i zespołu

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • umiejętność inicjowania i wdrażania rozwiązań

  • samodzielność i wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

  • znajomość języka angielskiego, rosyjskiego

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy typu B.

Oferujemy:

  • realny wpływ na procesy i standardy realizowane w firmie

  • samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń

  • partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy

  • wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności

  • niezbędne do pracy narzędzia: telefon, laptop, samochód służbowy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 914177123