2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Kujawsko-pomorskie
  6. Rekrutacja - Bydgoszcz
siedziba główna INTER GROUP Dział HR
Dodane 23 kwietnia 2024

Koordynator ds. Leasingu Pracowniczego

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

OPIS

Koordynator ds. Usług Leasingu Pracowniczego/Agencja Pracy

Firma z 25 letnim doświadczeniem w branży usług, zatrudniająca ponad 1000 pracowników na terenie całej Polski, w związku z rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

 Zakres Obowiązków:

  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy (np. rekrutacja, księgowość, kadry, sprzedaż.),

  • Stały kontakt z pracownikami i szybkie reagowanie na zgłaszane potrzeby, Wsparcie pracowników w zakresie komunikacji z zakładem pracy, urzędem

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, aktywne poszukiwanie nowych Pracowników

  • Rekrutacja Pracowników , reagowanie na uwagi Klientów

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka polskiego , znajomość języka ukraińskiego ,angielskiego w stopniu komunikatywnym -mile widziana

  • Doświadczenie w pracy w agencji tymczasowej będzie dodatkowym atutem,

  • Czynne prawo jazdy kategoria B,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS office,

  • Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,

  • Zdolność analitycznego myślenia, skrupulatność, sumienność i dyspozycyjność.

Zapewniamy:

- Zatrudnienie na umowę o prace, umowę zlecenie, działalność gospodarcza (forma zatrudnienia do omówienia),

- Niezbędne narzędzia do pracy,

- Bardzo dobrą atmosferę,

-Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912144603