2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Koordynator ds. konferencji i bankietów - Campanile Wroclaw Centrum

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

Hotel Campanile Wrocław - to nowoczesny designerski i pełen energii obiekt znajdujący się w pobliżu centrum miasta i niedaleko pobliskiego Dworca Głównego. W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. KONFERENCJI I BANKIETÓW (K/M)

                                                                  Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

·         sprzedaż usług MICE (szkolenia, bankiety, konferencje)​

·         przygotowywanie ofert handlowych

·         formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe i negocjacje kontraktów

·         koordynacja organizacji i przebiegu imprez MICE

·         zapewnienie sprawnej komunikacji pomiędzy działami hotelu a klientami MICE

·         pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji

Nasze wymagania:

·         doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży w branży hotelarskiej lub organizacji eventów​

·         znajomość i umiejętność stosowania różnych technik sprzedaży

·         umiejętność negocjacji z klientami

·         umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami

·         zdolność myślenia analitycznego i determinacja w dążeniu do celu

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·         umiejętność współpracy z innymi działami hotelu

·         umiejętność organizowania pracy własnej

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         prace w systemie 8-godzinnym

·         możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

·         wspaniałą atmosferę pracy

·         pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek transportowy, karta Multisport, zniżki na produkty wszystkich marek firmy, świadczenia socjalne)

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli:

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 895490979