2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w HR - Legnica
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator ds. HR z j. hiszpańskim

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Carden group Grupa Kapitałowa

Carden group to prężnie rozwijająca się Grupa Kapitałowa specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu body outsourcingu. Ponad 20 lat doświadczenia oraz zespół niezastąpionych ekspertów to przewagi, dzięki którym zaufało nam wielu partnerów biznesowych na rynku międzynarodowym. Zakres działań Grupy Kapitałowej umożliwia skupienie kilku obszarów w jednym miejscu, gwarantując przejrzystość działań, profesjonalizm oraz dostępność usług.

Zakres obowiązków na stanowisku

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych,

  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • Aktywne poszukiwania kandydatów w oparciu o różne źródła, w tym direct search,

  • Przeprowadzenie rozmów z kandydatami,

  • Obsługa Klienta w ramach prowadzonych projektów,

  • Bieżące raportowanie w ramach koordynowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • Znajomość rynku pracy oraz metod pozyskiwania kandydatów,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość j. hiszpańskiego,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej organizacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • System wdrożeniowy umożliwiający swobodne zaklimatyzowanie w nowym miejscu pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 912114198