2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Łazarz
Dodane 22 maja 2024

Koordynator Badań Klinicznych - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Medyczne Centrum Hetmańska to nowoczesna placówka realizująca badania kliniczne z zakresu szeroko rozumianej reumatologii. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Koordynatora badań klinicznych.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z lekarzami oraz innymi członkami zespołu badawczego;

  • Koordynowanie badań klinicznych realizowanych przez Ośrodek;

  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji medycznej oraz realizowanie wytycznych protokołu badania;

  • Wprowadzanie i weryfikowanie danych w systemach eCRF;

  • Utrzymywanie komunikacji z pacjentem oraz nadzorowanie kalendarza wizyt zgodnie z protokołem badania;

  • Przygotowanie i uczestnictwo w wizytach otwierających i zamykających Ośrodek, monitorujących oraz audytach;

  • Reprezentowanie Ośrodka podczas spotkań badaczy.

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku koordynatora badań klinicznych;

  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność, dokładność z naciskiem na dbałość o szczegóły;

  • Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę | umowy B2B,

  • zadaniowy czas pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży badań klinicznych,

  • pracę w profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku badań klinicznych.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV .

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 919544627