2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Pomorskie
  6. Kontrola jakości - Skórcz
Rekrutacja
Dodane 14 czerwca 2024

Kontroler Jakości — Skórcz (Iglotex)

Lokalizacja

Skórcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania na stanowisku:

  • kontrola procesów i wyrobów podczas produkcji w tym temperatur pasteryzacji,

  • współpracę przy wdrażaniu nowych produktów,

  • dbałość o stan higieniczno-sanitarny hal produkcyjnych,

  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej w zakresie wykonywanych badań,

  • kontrola opakowań jednostkowych i zbiorczych w tym etykiet,

  • przeprowadzanie testu detekcji metalu,

  • ocena organoleptyczna produkowanych wyrobów,

  • blokowanie i znakowanie produktów oraz materiałów niezgodnych z wymaganiami,

  • jakościową ocenę przyjmowanych surowców i materiałów.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiada doświadczenie zawodowe w branży spożywczej (mile widziane w dziale kontroli jakości),

  • ma wiedzę z zakresu kontroli jakości i potrafi posługiwać się narzędziami kontrolno–pomiarowymi,

  • posiada praktyczną znajomość programów pakietu MS Office,

  • ma wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wyższe na kierunku Technik Żywności lub pokrewne),

  • posiada aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jest gotowa do ich wykonania,

  • jest komunikatywna, samodzielna i odpowiedzialna,

  • posiada certyfikat audytora wewnętrznego HACCP (mile widziane).

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,

  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość przystąpienia do PPE.

 Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skórcz,

Pomorskie

Pomorskie, Skórcz
ID: 819823304