2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Zachodniopomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Szczecin
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Gumieńce
Dodane 17 kwietnia 2024

Konsultantka kosmetyczna

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gabinet doradztwa żywieniowego poszerza swoją ofertę o usługi w segmencie beauty.

Poszukujemy dermokonsultantki na samodzielne stanowisko do obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

• Proaktywne pozyskiwanie klientów detalicznych

• Przeprowadzanie konsultacji kosmetycznych i zabiegów

• Sprzedaż programów kosmetycznych (kosmetyki i usługi)

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej.

• Prowadzenie kartotek, dokumentacji.

• Budowanie trwałych relacji z klientami, wprowadzanie programów lojalnościowych oraz realizacja własnych planów sprzedażowych.

Warunki współpracy:

• możliwość zajęcia dodatkowego lub pełnowymiarowego

• umowa

• wynagrodzenie : stawka godzinowa za konsultacje oraz prowizji od sprzedaży i premie uznanowe za wyniki

• Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji.

• Umowa Partnerska.

• praca w komfortowych warunkach

• Elastyczny grafik pracy.

Kultura i rozwój:

• Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w szkoleniach i innych projektach firmowych

• Możliwość szkolenia zewnętrznego wraz z kursem dietetyki I stopnia z certyfikatem MEN ważnym w UE.

• Możliwość organizacji / wzięcia udziału w akcjach prospołecznych i charytatywnych, Szlachetna Paczka, Akademia Przyszłości , projekty ekologiczne, projekty lokalne,

Przykładowe benefity:

• Możliwości korzystania z zaplecza treningowo – gimnastycznego w firmie.

• Możliwość dołączenia do firmowego programu emerytalnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 912437147