2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 05 kwietnia 2024

Konsultant ds. rekrutacji

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja pracy Packing Solution Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Poznań

Oczekujemy od kandydata:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy;

Znajomość j.rosyjskiego/ukraińskiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych;

Umiejętności posługiwania się pakietem MS Office;

Wysokiej motywacji, dobrej organizacji i samodzielności;

Publikacja ogłoszeń oraz selekcja CV, przeprowadzanie telefonicznych i bezpośrednich interview;

Umiejętności pracy w zespole;

Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji, zarówno z Klientami jak i Kandydatami

Zakres Zadań:

aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy na projekty firmowe, wstępna weryfikacja dokumentów kandydatów oraz fachowe doradztwo podczas prowadzonych rekrutacji;

kompleksowe przeprowadzanie procesów rekrutacji, selekcja kandydatów;

budowanie bazy kandydatów, pośredników;

udział w dokumentacji kadrowej;

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie;

atrakcyjny system wynagrodzenia — podstawa + premie;

pracę w wygodnym biurze w Poznaniu od poniedziałku do piątku od 08:00-16:00;

służbowy laptop, telefon;

możliwość rozwoju i samorealizacji;

Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX.PL

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 909708968