2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

konserwator, złota rączka, technik, centrum, 7 tys

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dynamicznie rozwijająca się firma hotelowa poszukuje konserwatora/złotej rączki do hotelu w centum Wrocławia.

Obowiązki:

-wykonywanie drobnych napraw i usuwanie różnego rodzaju usterek;

-naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji;

-bieżąca kontrola i utrzymanie należytej sprawności technicznej powierzonych obiektów

-wykonywanie drobnych prac remontowych (zaszpachlowanie, odmalowanie ściany)

-drobne prace elektryczne: naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek.

Wymagania:

-dyspozycyjność

-punktualność, rzetelność oraz zaangażowanie

-ogólna wiedza techniczna

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie szkolenie ok. 7 tys brutto (w zależności od ilości wyrobionych godzin)

-możliwość rozwoju/ awansu na stanowiska kierownicze

-praca w oparciu o umowę zlecenie

-praca w tygodniu oraz weekendy (9:00-17:00)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 911920471