2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Oleśnica
  6. Pozostałe oferty pracy - Lucień
Dodane 22 kwietnia 2024

konserwator/pracownik gospodarczy do obiektu hotelowo restauracyjnego

Wynagrodzenie

4 200 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oleśnica, Lucień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Obiekt hotelowo restauracyjny "Gościniec pod Zającem" w Ostrowinie (15 km za Oleśnicą, trasa w kierunku Ostrowa Wlkp) zatrudni Pana na stanowisko konserwator/pracownik gospodarczy.

Warunek konieczny minimum konwersacyjna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Zakres obowiązków: prace porządkowe na terenie Gościńca pod Zającem, drobne naprawy i remonty, malowanie pomieszczeń, drobne prace murarskie, praca fizyczna Poszukiwane kompetencje:

- umiejętności "złotej rączki"

- zamiłowanie do majsterkowania

- doświadczenie zawodowe

- mile widziana znajomość z zakresu ogrodnictwa (pielęgnacja drzew )

Dojazd we własnym zakresie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica, Lucień
ID: 652798780