2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Matarnia
Dodane 25 kwietnia 2024

Wykladanie towarów, umowa o pracę 3/4 etatu.

Wynagrodzenie

3 375 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Matarnia

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko:

  PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Miejsce pracy: Gdańsk (Matarnia)

Opis stanowiska:

·               przygotowanie zamówień w/g listy do odbioru

·               przygotowanie towarów

·               wykładanie towarów

·               proste czynności magazynowe

Wymagania:

·               brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

·               chęć do pracy, uczciwość, sumienność

·               dyspozycyjność i puntkualność

·               mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest wymagane, wszystkiego nauczymy

Oferujemy:

·               obiady za 5zł

·               zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową

·               atrakcyjną stawka - poszukujemy na ¾ etatu - 3375zł zł brutto mies (etat - 4500 zł brutto mies.)

·               praca w systemie tygodniowym,

·     godziny pracy: 05:00 – 13:15 i/lub 21:30 – 05:45

- przygotowywanie zamówień dla klienta

·               zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 896150700 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Matarnia
ID: 905915244