2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 15 kwietnia 2024

Kompletowanie zamówień duże zarobki

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PODSTAWA PLUS PREMIA

Hurtownia owoców i warzyw „SELIGA" Radom, ul. Lubelska 65

Hurtownia owoców i warzyw „SELIGA" z siedzibą w  Radomiu to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które od 2008 roku stworzyło oddziały w Kielcach I Starachowicach,

W ciągu kilkunastu lat naszej działalności uczciwie wypracowaliśmy sobie pozycję lokalnych liderów w branży owocowo-warzywnej.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci hurtowni prowadzimy rekrutację na stanowisko magazynier oddziału w Radomiu, ul. Lubelska 65

Godziny pracy 18 - 2 Praca również w weekendy

Zakres obowiązków:

Kompletowanie zamówień

Oferujemy:

Umowę zlecenie

Stabilne zatrudnienie

Pracę w rozwijającej się firmie

Możliwość rozwoju

Możliwość zakupu warzyw i owoców w atrakcyjnych cenach

Wymagania:

Dyspozycyjność

Sumienność

Odpowiedzialność

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Zapraszamy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 835852861