2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Dodane 22 maja 2024

Kompletowanie paczek- wypłaty co weekend

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Magazynier w Firmie Kurierskiej - Praca na Pełen etat

Dołącz do naszej firmy Kurierskiej jako magazynier! Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej, gotowej na wyzwania związane z zarządzaniem magazynem i kontrolą przepływu towarów. Skontaktuj się z nami pod numerem 88*******11.

   Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w dynamicznym środowisku

  • stawkę godzinową w wysokości 28zł/godzina + bonusy za godziny nocne

  • wypłaty w formie tygodniówek

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • profesjonalne szkolenie w obszarze pracy magazynowej

  • darmowy transport pracowniczy

     Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy od zaraz

  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej- noszenie paczek / praca dedykowana głównie dla Panów

   Zakres obowiązków:

  •    przyjmowanie dostaw i kontrola stanu towarów.

  •    kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi.

  •    dbanie o porządek i czystość w magazynie.

Kontakt: 833 088 611

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 918460776