2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Suchy Las
Dodane 03 kwietnia 2024

Kompletacja zamówień praca na magazynie

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik magazynu

Zakres obowiązków: - kompletacja zamówień, pakowanie produktów.

Oczekiwania: · Dokładność i dyspozycyjność

Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie oraz umiejętność poruszania się po programie BaseLinker.

Praca od zaraz.

Oferujemy: Pracę za dobre pieniądze w młodej firmie, która prężnie się rozwija. Miłą, koleżeńską atmosferą. Stabilne warunki zatrudnienia. Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku w godz.8-16 w tym 30 minutowa przerwa.

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 496603934