2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Wrocław
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Kompleksowa obsługa spa / Masażysta i kosmetolog

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Butikowy Hotel Platinum Palace 5* zatrudni do SPA osobę na stanowisko Masażystka / Kosmetolog

Cechuje Cię wysoka kultura osobista?

Jesteś osobą skrupulatną i dbającą o szczegóły?

Pasjonuje Ciebie to co robisz ?

Doskonale trafiłeś / trafiłaś, szukamy właśnie Ciebie!

 Poszukujemy wysoce zmotywowanej osoby, pełnej entuzjazmu i energii, pozytywnie nastawionej do pracy.

OPIS STANOWISKA

  • Troska o Klienta i najwyższy poziom jego obsługi

  • Profesjonalne wykonywanie różnego rodzaju masaży

  • Przeprowadzanie zabiegów na twarz oraz ciało

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości, higieny i porządku w strefie SPA

  • Opieka nad gośćmi

  • Przygotowywanie ofert zabiegowych i pakietów

  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, higiena i poczucie odpowiedzialności

  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Osoba kontaktowa dla naszych gości z pytaniami dotyczącymi zabiegów, wizyt i produktów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Doświadczenie w zawodzie masażysty

  • praca na technikach manualnych

  • doświadczenie w zakresie kosmetologii bardzo mile widziane

  • Wysoka kultura osobista i łagodne usposobienie, empatia

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Niezawodność, dyspozycyjność

  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Otwartość na innowacyjne pomysły,

  • zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy

OFERUJEMY

  • Pracę w prestiżowym miejscu

  • Ciekawe warunki zatrudnienia

  • Pracę, w której możesz wnosić swoje pomysły

  • Stabilność zatrudnienia

  • Pracę w młodym zespole

  • niezbędne narzędzia

  • kontrakt B2B ( własna działalność ) również mile widziana

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 684118738