2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Dąbrówka Mała
Dodane 22 kwietnia 2024

Komisjoner-Praca w DE- Wysokie zarobki do 2500 EUR brutto

Wynagrodzenie

9 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Szukasz stałej pracy za granicą?

Zależy Ci na sprawdzonej ofercie i legalnej pracy?

Aplikuj do nas! Jobwerke to spółka, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w Niemczech. Łączymy pracodawców z najlepszymi pracownikami.

Miejsce pracy:  okolice Monachium/ Kammlach

Stanowisko: Komisjoner w branży wyposażenia domu

Zakres obowiązków:

·        Kompletowanie i składowanie towarów

·        Praca ze skanerem lub pick by voice/na słuchawkach j. polski

·        Praca z wózkiem

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Mile widziane uprawnienia na wózek UDT

·        Chęć długoterminowej pracy

Oferujemy:

·        Stawkę godzinową –  14,15 EUR brutto/h

·   Wynagrodzenie nawet do 2500 EUR brutto

·        Zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3-osobowych

·        Pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec

·        Wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów na miejscu

·        Opiekę medyczną Luxmed

·        Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe

+ Premie:

·        100 EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy

·        150 EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU

·        125 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

·        200 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgels)

·        Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza.

Aplikuj i dołącz do zespołu JobWerke lub zadzwoń tel.: 799 355 455

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 861810737