2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Kujawsko-pomorskie
  6. Fryzjer, barber - Bydgoszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Kolorystka Hollywood Hair

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Hollywood Hair profesjonalna sieć przedłużania włosów numer 1 w Polsce.

Chcesz się rozwijać? Szukasz kariery i progresu które będę spełniały Twoje oczekiwania?

Jeśli Twoimi zainteresowaniami są włosy i branża beauty, dołącz do naszego zespołu. Nauczymy Cię wszystkiego.

Obecnie prowadzimy obecnie rekrutacje na stanowisko :

     Kolorystka/ Kolorysta

Jeśli jesteś otwartą, sympatyczną i zmotywowaną do osiągania celu osobą to

        Szukamy właśnie Ciebie!

OBOWIĄZKI :

  • wykonywanie farbowania włosów

  • różnymi technikami baleyage, ombre, sombre

  • modelowanie, układanie, kręcenie/falowanie

  • proste cięcia włosów

WYMAGANIA :

  • doświadczenie pracy w zawodzie

  • dyspozycyjność poniedziałek- piątek 10-18

  • chęć do nauki

  • miła aparycja

  • komunikatywność

  • wytrwałość w dążeniu do celu

PROPONUJEMY :

  • stabilną i długofalową współpracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane ZAWSZE NA CZAS!

  • dodatki do podstawy wynagrodzenia (prowizje, nadgodziny, praca w weekendy)

  • eventy integracyjne takie jak : wspólne zajęcia jogi, imprezy w wybranych przez Was lokalach

  • możliwość rozwoju

  • wsparcie na każdym etapie pracy

Salon w Bydgoszczy: ul. Cieszkowskiego

Podejmując współpracę z nami przejdziesz przez szereg profesjonalnych szkoleń. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest możliwość przyjazdu na tygodniowe szkolenie do Warszawy organizowane przez firmę. Koszty zakwaterowania pokrywa pracodawca. Za cały okres szkolenia wypłacane jest 100% wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikacji. Prosimy o nadesłanie CV wraz ze zdjęciem, klauzulą RODO oraz napisanie kilku słów o sobie.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909368353