2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Targówek
Dodane 07 maja 2024

Kisęgowa do biura rachunkowego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Biuro rachunkowe zatrudni na stanowsiku Księgwa.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat..

Czas pracy: pon - pt, pomiędzy 10 a 20 dniem miesiąca praca w godzinach 8-16, w pozostałe dni w godzinach 9-16

Miejsce pracy: Warszawa, Bródno, praca stacjonarna.

Wynagrodzenie: uzależnione od posiadanych umiejętności. (5********000,00 zł brutto)

Opis stanowiska:

Prowadzenie KPiR:

  • księgowanie i weryfikacja dokumentów JDG (Ryczałt i KPiR),

  • wyliczanie podatków w JDG (Ryczałt i KPiR],

  • tworzenie deklaracji Vat (JPK_V7) w JDG (Ryczałt i KPiR),

Pomoc przy księgowaniu pełnej księgowości:

  • wprowadzanie dokumentów w KH (sprzedaż, zakupy),

  • wprowadzanie wyciągów bankowych w KH.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

  • wykształcenie: studia kierunek rachunkowość,

  • rzetelność i dokładność,

  • odpowiedzialność,

  • znajomość aktualnych przepisów,

  • umiejętność ustalania proiorytetów i efektywnego zarządzania czasem,

  • łatwe przyswajanie wiedzy.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres mailowy lub przez opcję Aplikuj.

Proszę o zamieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883, tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późn. Zmianami).”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 896034050