2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Elbląg
Meble Wójcik Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik zmiany - magazyn

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zarządzanie zespołem:

  • współtworzenie grafików pracy i urlopów ujmujących potrzeby wynikające z ilości zadań magazynowych wraz z ich bieżącymi modyfikacjami mającymi na celu optymalizacje kosztów i maksymalizacji wykonanych zadań

  • zapewnienie przepływu informacji niezbędnych do właściwego realizowania procesów magazynowych

Zarządzanie zadaniami:

  • stała kontrola nad przydzielaniem i wyznaczaniem zadań dziennych i cyklicznych wraz z ich rozliczaniem w taki sposób, aby zapewnić realizacje dziennych zadań magazynowych przy jednoczesnym utrzymaniu magazynu w należytej czyści i sprawności urządzeń magazynowych

  • bieżące korygowanie planów i zadań mające na celu optymalne wykorzystanie zasobów jak i maksymalną realizacje zadań magazynowych

Koordynacja wyjaśnień i obsługa niezgodności:

  • odbiór informacji od działów współpracujących i magazynierów o rozbieżnościach i nieprawidłowościach wraz ze zleceniem wyjaśnień terminową i rzetelną odpowiedzią na zapytania

  • koordynacja procesu kontroli jakościowych poprzez terminowe dostarczenie wskazanych przez Dział Jakości próbek towarów wraz z monitorowaniem ich zwrotu na stan magazynowy

Raportowanie

  • uczestnictwo w spotkaniach operacyjnych w zastępstwie za Kierownika Magazynu

  • tworzenie raportów wydajnościowych, jakościowych dotyczących magazynu

WYMAGANIA:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy z systemami magazynowymi

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku realizującej dynamiczne wzrosty sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę

  • bogaty pakiet socjalny (świąteczne karty przedpłacone, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do wypoczynku)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 911266379