2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik Sklepu w Sweet Factory Store Gdańsk - nowe otwarcie

Wynagrodzenie

6 150 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sobieszewko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Sweet Factory Store w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Sklepu.

Szacunek, uczciwość i kreatywność to wartości, które są bliskie naszej firmie. Od 2018 roku, tworzymy nową jakość na polskim rynku. Jesteśmy stabilną i prężnie rozwijającą się firmą, która posiada 23 sklepy w topowych miastach Polski. Codziennie wywołujemy uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i dorosłych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania w pracę

  • doświadczenia w zarządzaniu sklepem i zespołem

  • dyspozycyjności - praca zmianowa, również w weekendy

  • umiejętności budowania zespołu i pracy z klientem

  • chęci rozwoju i ambicji do osiągania wysokich wyników sprzedażowych

Obowiązki:

  • zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym

  • planowanie czasu pracy

  • budowanie relacji z klientami

  • dbanie o najwyższą jakość i ekspozycję towaru

  • zarządzanie i kontrola magazynu

  • kompleksowe zarządzanie sklepem

  • rozwój i szkolenie pracowników

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem

  • praca w miłej atmosferze

  • umowa o pracę oraz system premiowy

  • bezpośrednią współpracę z Kierownikiem Regionalnym

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • rabaty pracownicze

  • elastyczny grafik pracy

Jeśli jesteś osobą, która lubi nowe wyzwania, pracę z ludźmi, posiada doświadczenie na podobnym stanowisku, to zapraszamy do współpracy.

Do przesłanych aplikacji proszę o zamieszczenie klauzuli RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Administratorem danych osobowych jest firma Sweet Factory Store Sp. z o.o. z siedzibą w Spocie przy Ulicy Jana Jerzego Haffnera 6, 81-717 Sopot Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje

Lokalizacja

Sobieszewko,

Pomorskie

Pomorskie, Sobieszewko
ID: 910754816