2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Szczecinek
Design
Dodane 17 czerwca 2024

Kierownik Punktu w Salonie Plusa i Polsat Box w Szczecinku

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieKadra kierownicza

Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej Plus i Polsat Box poszukuje:

Kierownika Punktu

Miejsce pracy: Szczecinek

Twoje zadania:

  • Zarządzanie punktem sprzedaży (Plus, Polsat Box) zgodnie ze standardami i ideami firmy;

  • Realizacja planów sprzedażowych;

  • Kierowanie, motywowanie i rozwój zespołu;

  • Rekrutacja pracowników;

  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w sprzedaży

  • Potrafisz skutecznie zarządzać zespołem, lubisz pracować z ludźmi

  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę

  • a najważniejsze - lubisz pracować z ludźmi !

Oferujemy:

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego u jednego z najdynamiczniej rozwijającego się partnera sieci Plus i Polsat Box

  • Uczestnictwo w szkoleniach wew. jak i zew., z wykwalifikowanymi trenerami

  • możliwość realnego kształtowania firmy i otoczenia w którym będziesz pracować

  • Atrakcyjne benefity: opiekę medyczną / MultiSport i ubezpieczenie grupowe

  • specjalne oferty pracownicze na usługi oraz sprzęty dostępne w ofercie operatora

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Premię uzależnioną od wyników indywidualnych jak zespołowych,

  • Atrakcyjne konkursy wew. firmowe, oraz organizowane przez operatora.

  • Praca w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem

POZNAJ NAS BLIŻEJ - odszukaj nasz profil na facebook / instagram : DESIGN DEVELOPMENT

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, złóż CV przez portal OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje uzyskane w procesie rekrutacji objęte są klauzulą poufności. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883) prosimy o zamieszczanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 797625420