2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Szamotuły
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik produkcji - dział montażu

Lokalizacja

Szamotuły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA.

Aktualnie szukamy pracownika na stanowisko:

Kierownik Produkcji - dział montażu

Miejsce pracy: Szamotuły

Obowiązki:

  • przygotowywanie planów operacyjnych produkcji,

  • monitorowanie wskaźników produkcyjnych,

  • koordynowanie zamówień,

  • nadzór nad terminową dostawą komponentów do produkcji,

  • nadzór i kontrola wykonywanych zleceń produkcyjnych wg ustalonego planu produkcji,

  • uczestnictwo w projektach inwestycyjnych,

  • inicjowanie, prowadzenie projektów optymalizujących w zakresie produkcji oraz technologii,

  • rozwiązywanie problemów jakościowych,

  • współpraca z innymi działami firmy (transport, konstrukcja, technologia, DZJ),

  • systemowa obsługa dokumentów produkcyjnych (zlecenia produkcji itp.),

  • raportowanie wyników produkcyjnych i jakościowych,

  • organizacja stanowisk pracy dla pracowników (przy uwzględnieniu przepisów BHP)

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,

  • znajomość procesów produkcyjnych w obszarze montażu,

  • samodzielność, skrupulatność, samodyscyplina, kreatywność,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • umiejętność obsługi oprogramowania MS Office ( Word, Excel )

  • mile widziana znajomość programu SAP lub pokrewnego,

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem,

  • przestrzeganie zasad BHP.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2015 poz. 2135 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2015 poz. 2135 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Lokalizacja

Szamotuły,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szamotuły
ID: 912368985