2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Wrocław
  6. Inżynieria - Krzyki
Dodane 10 czerwca 2024

Kierownik Obsługi Technicznej

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PUMAZ ZN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami, zatrudni budowlańca z uprawnieniami na stanowisko Kierownik Działu Technicznego.

Obowiązki:

  • kontrola stanu technicznego budynków

  • przygotowywanie SIWZ do przetargów

  • sporządzanie i weryfikowanie umów na prace budowlane

  • nadzorowanie prac remontowych, weryfikacja kosztorysów i akceptowanie faktur za wykonane roboty

  • opiniowanie planowanych remontów właścicieli lokali

  • współpraca z administratorami nieruchomości i działem księgowym

  • uczestniczenie w zebraniach Wspólnot Mieszkaniowych

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie techniczne

  • biegła obsługa komputera

  • prawo jazdy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 907762103