2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kudowa-Zdrój
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik Obiektów

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. Grupa PGU zatrudnią na stanowisko Kierownik Obiektów

Główne zadania:

·         Planowanie wydatków i polityki kadrowej

·         Skuteczne zarządzanie i administrowanie obiektami

·         Bieżący nadzór nad świadczonymi usługami hotelowymi w obiekcie

·         Kierowanie podległym zespołem pracowników

·         Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

·         Przygotowanie budżetów, raportów, sprawozdań i analiza wyników obiektu

·         Bieżący nadzór nad funkcjonowaniem Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością oraz ocena jego skuteczności

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe

·         Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowanie siebie i współpracowników

·         Zaangażowanie i doskonała organizacja pracy

Mile widziane:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Miłą atmosferę w pracy

·         Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

·         Odpowiedzialną i ciekawą pracę

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 911956469