2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Kołobrzeg
Dodane 22 maja 2024

Kierownik Magazynu Zbożowego ( Elewatora )

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Nr licencji: 7933

Miejsce pracy: okolice Kołobrzegu (Pobłocie Wielkie)

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą elewatora zbożowego ca. 16 000 Ton

  • Przestrzeganie prawidłowej segregacji surowca oraz prawidłowych zasad jego przechowywania i konserwacji: suszenie, czyszczenie, wietrzenie.

  • Nadzór nad pracą pracowników magazynu/elewatora, prowadzenie szkoleń i instruktaży dla pracowników oraz nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, a także wymagań BHP na terenie magazynu/elewatora.

  • Zarządzanie zespołem 7-8 osób.

  • Nadzór nad dokumentacją magazynu/elewatora.

  • Dbałość o efektywność procesów technologicznych oraz operacji magazynowych na obiekcie

  • Zarządzanie dokumentacją przyjęć i wydań z elewatora

  • Raportowanie działalności obiektu

  • Utrzymanie techniczne obiektu – budynki np. przeglądy roczne, zgłoszenia serwisowe\

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe o profilu rolniczym

  • Doświadczenie w pracy na elewatorach zbożowych lub magazynach przechowujących płody rolne

  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem, wysoko rozwinięte zdolności komunikacji, organizacji oraz współpracy.

  • Techniczna znajomość urządzeń wykorzystywanych w elewatorze (linie przenośnikowe, suszarki, wagi)

  • Prawo jazdy kat. b

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej renomie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość wynajęcia mieszkania

  • Samochód służbowy

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kurs j. angielskiego

  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 50*******95.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 920079300