2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Osiny
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik Magazynu poszukiwany

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Kierownik Magazynu

Firma: Logicpower sp. z o.o.

Lokalizacja: Ludwika Norblina 8, 95-015 Głowno (ewentualny dojazd z Łodzi)

O nas: Przedsiębiorstwo jest producentem, importerem systemów zasilania awaryjnego, rezerwowego oraz źródeł energii odnawialnej. Firma projektuje, produkuje i dostarcza do kraju najbardziej efektywne urządzenia. Działamy od 2028 roku, w Polsce od 2023 roku.

Opis stanowiska: Jesteśmy w poszukiwaniu dynamicznej osoby, która stanie na czele naszego magazynu i pomoże nam stworzyć strukturę i procesy od podstaw. Ta praca jest idealna dla osoby, która może nie miała doświadczenia jako kierownik, ale pragnie pokonać to wyzwanie. Może też być to praca dla tych, którzy znaleźli się w strukturze, która nie dopuszcza zmian i ma już ustalone reguły oraz instrukcje, a Ty wiesz, że można to zrobić lepiej! Jeśli masz pasję do tworzenia i jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie, to ta rola jest dla Ciebie!

Główne obowiązki:

  • Aktywne uczestnictwo w rozwijaniu zespołu od zera.

  • Kreowanie nowych reguł i procedur, dostosowanych do naszych potrzeb.

  • Tworzenie i dokumentowanie procesów operacyjnych, aby zapewnić efektywną pracę magazynu.

  • Podejmowanie innowacyjnych inicjatyw w celu optymalizacji procesów.

  • Zatrudnianie i motywowanie zespołu, który wspólnie z Tobą będzie budował sukces magazynu.

Wymagania:

  • Znajomość programów typu ERP Comarch XL/Optima, WMS, Baselinker, Allegro

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość j. ukraińskiego/rosyjskiego miłe widziana

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i inspirującym środowisku.

  • Możliwość wpływu na rozwój magazynu i firmy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Orientacyjne godziny pracy: 9-17:00 (potrzebujesz zaczynać nieco wcześniej/później - nie ma dla nas problemu)

  • Zawsze wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku)

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie i chcesz być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o przesłanie oferty poprzez zastosowanie aplikacji.

 Rekrutacja trwa do 10.05.2024

Lokalizacja

Osiny,

Łódzkie

Łódzkie, Osiny
ID: 912691678