2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 09 maja 2024

Kierownik Magazynu

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Jano Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to dynamiczne rozwijające się przedsiębiorstwo. Działamy na rynku instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych. Jesteśmy producentem odwodnień łazienkowych. Ciągły rozwój i inwestycje w coraz nowsze systemy i rozwiązania, stawiają nas w czołówce producentów polskich i zagranicznych. Poszukuje Kierownika Magazynu

Zakres obowiązków:

- zarządzanie zespołem podwładnych (w tym ustalanie harmonogramu pracy, kontrolowanie wykonywania przez nich codziennych obowiązków, ocenianie jakości i efektywności ich pracy, udzielanie wsparcia, motywowanie, rozwiązywanie bieżących problemów i konfliktów itp.);

- przyjmowanie i wydawanie oraz składowanie ładunków zgodnie z przyjętymi procedurami;

- optymalizowanie i zarządzanie przestrzenią magazynu w taki sposób, aby pozwalało to na jak najefektywniejsze wykonywanie działań na hali;

- współpraca z działem produkcji, zakupów;

- regularna weryfikacja stanów magazynowych oraz wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności;

- kontrola bezpieczeństwa i dbałość o przestrzeganie zasad BHP;

- przygotowanie raportów i stosownej dokumentacji;

- nadzorowanie kompletności, poprawności i archiwizowanie dokumentacji magazynowej;

Oczekiwania

- doświadczenie na podobnym stanowisku;

- obsługa pakietu MS Office;

- skrupulatność i dokładność;

- znajomość zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych;

- bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;

- umiejętność planowania, organizowania i delegowania;

- dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe;

Oferujemy

- pełny etat (pon.-pt., 8-16);

- stałą i stabilną pracę;

- niezbędne narzędzia do pracy;

- pracę w zgranym zespole;

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 905622448