2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Dodane 09 maja 2024

Kierownik lokalu gastronomicznego / baru

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko kierownika baru mlecznego, która będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie oraz koordynację działań związanych z obsługą klienta, zamówieniami i utrzymaniem wysokiej jakości usług.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami baru mlecznego, w tym nadzór nad przygotowywaniem i serwowaniem produktów, obsługą klienta oraz utrzymaniem czystości i porządku.

  • Koordynacja zamówień i dostaw surowców oraz produktów, dbając o terminową dostawę i zachowanie odpowiednich zapasów.

  • Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w przygotowywanych produktach oraz dbanie o ich atrakcyjną prezentację.

  • Motywowanie i szkolenie personelu w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi klienta oraz efektywnej pracy zespołowej.

  • Monitorowanie wskaźników wydajności i efektywności pracy baru mlecznego oraz podejmowanie działań naprawczych w razie potrzeby.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii, preferowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w barze mlecznym lub restauracji.

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz skuteczne koordynowanie działań.

  • Znajomość procesów związanych z przygotowywaniem i serwowaniem produktów oraz umiejętność utrzymania wysokich standardów jakościowych.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację celów biznesowych baru mlecznego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie gastronomicznej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zarządzaniu barem mlecznym oraz pracy w dynamicznym środowisku gastronomicznym.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 917189671