2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Kozy
Dodane 03 maja 2024

Kierownik działu marketingu

Lokalizacja

Kozy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Dołącz do naszego zespołu!

EkaMedica - lider w produkcji suplementów diety, poszukuje doświadczonego i kreatywnego Kierownika działu marketingu. Jesteśmy firmą, która stawia na innowacje i jakość, wspierając zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów. Jeśli jesteś osobą, która potrafi inspirować innych, posiadasz strategiczne myślenie oraz jesteś gotów na prowadzenie dynamicznych kampanii marketingowych, dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i realizacja strategii marketingowej w celu zwiększenia rozpoznawalności marki i sprzedaży produktów.

  • Koordynacja pracy zespołu marketingowego.

  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

  • Organizowanie i nadzorowanie kampanii reklamowych, w tym kampanii cyfrowych i social media.

  • Prowadzenie projektów związanych z badaniami rynku i analizą zachowań konsumentów.

  • Nadzór nad tworzeniem treści marketingowych, w tym materiałów promocyjnych, contentu na stronę internetową oraz media społecznościowe.

  • Raportowanie wyników i efektywności przeprowadzonych działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie marketingu, zarządzania lub pokrewnej.

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży zdrowotnej lub FMCG.

  • Znajomość narzędzi analitycznych i marketingowych.

  • Znajomość rynku suplementów diety będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego zarządzania zespołem.

  • Biegłość w języku angielskim umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Pakiet benefitów.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży.

Aplikacja: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem portalu OLX.

Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość zdrowia na całym świecie!

Lokalizacja

Kozy,

Śląskie

Śląskie, Kozy
ID: 914601128