2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Leszno
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierownik Działu Kadr i Płac

Wynagrodzenie

8 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza firma zajmuję się rekrutacją pracowników i udostępnianiem ich w celu realizacji usług dla klientów zewnętrznych w różnych branżach. Działalność naszej firmy obejmuję działalność agencji pracy tymczasowej oraz outsourcing procesowy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownik Działu Kadr i Płac.

 Co będzie wchodziło w zakres obowiązków:

·       prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej firmy

·       zarzadzanie i organizacja pracy zespołu ds. kadr i płac

·       nadzór nad kompleksowymi procesami kadrowo-płacowymi  (administracja personalna pracowników, naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz przygotowanie listy płac, rozliczanie czasu pracy umów cywilnoprawnych, nieobecności pracowniczych)

·       wsparcie merytoryczne dla podległego zespołu

·       współpraca z Zarządem w celu zapewnienia skutecznego rozwoju organizacji

·       sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu

·       współpraca z organami kontrolnymi i instytucjami zewnętrznymi zajmującymi się kwestiami personalnymi, tj. PIP, ZUS, inne audyty

·       zapewnienie zgodności regulaminów wewnętrznych z obowiązującymi przepisami prawa oraz wdrażanie usprawnień w obszarze kadrowym

·       doradztwo w indywidualnych sprawach pracowniczych

·       przygotowywanie miesięcznych deklaracji oraz rozliczeń ZUS, US

·       bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

Czego oczekujemy:

·       minimum 3-letnie doświadczenia w pracy w dziale kadr i płac

·       doświadczenie w zarządzaniu zespołem

·       bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych przepisów z zakresu wynagrodzeń i podatku dochodowego

·       dobrej znajomości pakietu MS Office

·       praktyczna znajomość programów firmy Comarch Optima oraz R2Płatnik

·       umiejętność wyznaczania priorytetów, planowania i koordynowanie pracy własnej i zespołu

·       zdolność do działania w dynamicznym środowisku z wysokim stopniem odpowiedzialności

·       wysokie kompetencje interpersonalne

·       skrupulatności, dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

·       znajomość przepisów dotyczących legalizacji cudzoziemców będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

·       pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

·       ciągłe podnoszenia kwalifikacji

·       wsparcie w okresie wdrożenia

·       elastyczne godziny pracy (7-15 lub 8-16)

·       atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności + premie kwartalne

 ·       częściowy zwrot za dojazd dla osób spoza Leszna

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 906198094