2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Pomorskie
  6. Kadry i płace - Słupsk
Dodane 23 maja 2024

Kierownik działu kadr i płac

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

„Społem” PSS w Słupsku zatrudni na stanowisko:

Kierownik Działu Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

  • Pełna obsługa personalna oraz kadrowo-płacowa pracowników.

  • Terminowe i poprawne naliczanie wynagrodzeń oraz innych świadczeń.

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentów kadrowo-płacowych.

  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji rozliczeniowej oraz terminowa realizacja zobowiązań wobec ZUS, US, GUS, PFRON, PPK itp.

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji kadrowo-płacowej.

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

  • Nadzór terminów ważności badań lekarskich, szkoleń BHP, itp.

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń oraz zmian innych przepisów prawnych z obszaru kadr i płac. i wprowadzanie zmian prawnych dotyczących rozliczeń kadrowo-płacowych

  • Kompleksowa obsługa programu Płatnik.

  • Mile widziana umiejętność obsługi Programów: PROCOMP KADRY , PROCOMP PŁACE

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami Firmy.

  • Wsparcie w obsłudze archiwum oraz wystawianie dokumentów ERP-7

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe.

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na tożsamym stanowisku.

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego, ubezpieczeń społecznych i PFRON.

  • Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, zasiłków.

  • Znajomość programu Płatnik, MS Office, w szczególności Excel

  • Dyskrecja, samodzielność, dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność, obowiązkowość i pełne zaangażowanie w realizację zadań

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;

  • Zdolności organizacyjne (doskonała organizacja pracy własnej) i komunikacyjne, umiejętność pracy wielozadaniowej i pracy w zespole.

  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę;

  • Dobre warunki pracy w sympatycznym zespole;

  • Możliwości poszerzania wiedzy i doświadczenia zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe PZU

  • świadczenia z ZFŚS

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Bardzo proszę o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 775957261