2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik ds.Księgowości

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu jako Kierownik ds. Księgowości i zarządzaj działem księgowości w naszym biurze rachunkowym. Oferujemy możliwość pracy w profesjonalnym środowisku, doskonałe warunki zatrudnienia oraz szanse rozwoju kariery.

Obowiązki:

- Nadzór nad codziennymi operacjami księgowymi, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie faktur i monitorowanie płatności.

- Przygotowywanie terminowych raportów finansowych, takich jak bilanse, rachunki zysków i strat, oraz analiza danych finansowych.

- Śledzenie wydatków i przychodów w stosunku do założonego budżetu oraz identyfikacja obszarów oszczędności lub inwestycji.

- Zapewnienie zgodności działań księgowych z przepisami prawnymi i standardami rachunkowości.

- Doskonalenie i aktualizacja procedur księgowych w celu poprawy efektywności i jakości pracy działu księgowości.

- Współpraca z innymi działami organizacji w celu uzyskania niezbędnych danych i zapewnienia integralności informacji finansowych.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe z zakresu księgowości lub pokrewnych dziedzin.

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

- Znajomość przepisów podatkowych i standardów rachunkowości.

- Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zasobami.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Jeśli jesteś ambitnym profesjonalistą poszukującym nowych wyzwań, zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914681505