2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Jelenia Góra
  6. Inżynieria - Zabobrze
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik Biura Projektowego

Wynagrodzenie

8 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Zabobrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Dynamicznie rozwijająca się firma projektowo-wykonawcza branży Elektroenergetycznej poszukuje Pracownika na stanowisko Kierownika Biura Projektowego.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zespołem projektowym oraz zarządzanie codzienną działalnością biura projektowego,

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów projektowych, od fazy koncepcyjnej po realizację,

  • Współpraca z klientami, inwestorami oraz podwykonawcami w zakresie definiowania i realizacji celów projektowych,

  • Zapewnienie zgodności projektów z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego oraz normami branżowymi,

  • Monitorowanie postępów prac i zarządzanie ryzykiem projektowym,

  • Przygotowywanie i prezentacja raportów dotyczących statusu projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub pokrewnym,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektrycznej,

  • Dogłębna znajomość przepisów prawa budowlanego oraz procesów budowlanych,

  • Zdolność do zarządzania zespołem i prowadzenia projektów,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji,

  • Dobra znajomość pakietu Office i CAD,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w zmieniających się warunkach.

  • Posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem i może wpłynąć na stawkę wynagrodzenia.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji,

  • Szeroki wachlarz benefitów w tym udział w pakiecie sportowym oraz ubezpieczeniu grupowym,

  • Możliwośc wyrobienia uprawnień budowlanych,

  • Możliwość pracy nad ambitnymi i innowacyjnymi projektami,

  • Pracę w dynamicznym zespole,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Zabobrze
ID: 910813168