2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Sieraków
Jessica
Dodane 18 maja 2024

Kierowca wózka widłowego

Lokalizacja

Sieraków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BA Glass Poland, będąca częścią międzynarodowej grupy BA GLASS i jednym z największych producentów opakowań szklanych dla branży spożywczej, poszukuje pracowników do huty Sieraków na stanowisko: Kierowca wózka widłowego.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w BA GLASS Poland.

  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Multisporta, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Premia roczna.

  • Dofinansowanie do dojazdów.

  • Pełne wsparcie w procesie wdrożenia. Szkolenia prowadzone pod okiem specjalistów oraz praca w zakładzie, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników.

  • Świadczenia świąteczne (dodatkowe pieniądze z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy).

  • Spotkania i imprezy firmowe.

  • Praca w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym.

  • Stały harmonogram pracy.

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa wózka widłowego.

  • Przyjmowanie gotowych wyrobów z linii produkcyjnej.

  • Organizacja rozmieszczenia produktów w magazynie.

  • Załadunek gotowych wyrobów na środki transportu.

Wymagania:

  • Posiadanie wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego.

  • Uprawnienia UDT.

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym.

  • Komunikatywność oraz chęć współpracy z innymi pracownikami.

  • Zdolność do pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji w dynamicznych sytuacjach.

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX.

Dołącz do BA Glass Poland i rozwiń swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie!

Lokalizacja

Sieraków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sieraków
ID: 917627689