2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gniezno
Dodane 02 maja 2024

Kierowca + szykowanie towaru - praca dorywcza Gniezno

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Bimex to wieloletni dystrybutorów wyrobów złącznych, spawalniczych, pneumatycznych, narzędzi i elektronarzędzi oraz kosiarek na rynku Wielkopolski.

Jesteśmy firmą rodzinną. W ofercie posiadamy produkty do domu, ogrodu i firmy.

Szczególną wagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi naszych klientów- jest to nasz

wyróżnik. Pracownikom gwarantujemy sukcesywne szkolenia produktowe podnoszące

wiedzę , cenimy zaangażowanie i samokształcenie. Preferujemy wewnętrzną ścieżkę

kariery. Na rynku działamy już od ponad 25 lat, wyróżniamy się fachowością i jakością

obsługi . Preferujemy wewnętrzną ścieżkę kariery.

Zatrudniamy ponad 50 osób w działach zakupów, sprzedaży, administracji i w

magazynie.

Prowadzimy 3 sklepy stacjonarne: we Wrześni, Gnieźnie i Wągrowcu ,hurtownię w Gutowie

Wielkim oraz sklep internetowy. Dbamy o rozwój firmy oraz osoby z nami

współpracujące.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu

KIEROWCĘ z dodatkową funkcją szykowania towaru- praca dorywcza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

KIEROWCA:

-realizacja dostaw dla klientów- region Wielkopolska

-samochód do 3,5 t

-załadunek towaru, wyładunek towaru

-dostawy towaru do klienta oraz do oddziałów

-praca w obrębie Wielkopolski

FUNKCJA DODATKOWA

-szykowanie towaru do transportu

-pakowanie przesyłek do wysyłki

-prawo jazdy min. 2 lata - warunek konieczny

 WYMAGANIA:

-prawo jazdy kat. B

Po okresie próbnym możliwość negocjacji stawki godzinowej.

Prosimy aplikować zamieszczając w CV klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych BIMEX

sj A.Rogozińska, G. Nowak (KRS 94096) w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem połączeń telefonicznych zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r- Prawo telekomunikacyjne (t.j.Dz.U. z 2017 r poz. 1907 ze zm.)Dane osobowe przekazuję dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą.

Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 833392975