2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lublin
Dodane 28 kwietnia 2024

Kierowca-Pomocnika mechanika

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma AA Herkules specjalizująca się w wynajmie podestów ruchomych poszukuje pracownika na stanowisko: Kierowcy-Pomocnika mechanika

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • transport samochodem typu pomoc drogowa maszyn budowlanych z floty firmy AA Herkules do klienta i z powrotem na terenie województwa (nie jesteśmy firmą spedycyjną),

  • przygotowanie maszyn do wynajmu,

  • załadunek podestów ruchomych na lawetę,

  • drobne prace serwisowe podestów ruchomych należących do firmy,

  • zadania zlecone przez kierownika logistyki,

  • współpraca z innymi pracownikami firmy,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C,

  • uprawnienia do przewozu rzeczy,

  • karta kierowcy,

  • mile widziana podstawowa znajomość mechaniki i elektryki,

  • elastyczność w wykonywaniu obowiązków pomiędzy stanowiskiem kierowcy a pomocnikiem mechanika,

  • sumienność i uczciwość,

  • dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy dla naszych kierowców,

  • przeszkolenie w zakresie serwisowania podestów ruchomych,

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia,

  • pracę z młodym i dynamicznym zespołem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydata

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913602005