2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Szemud
Dodane 22 maja 2024

Kierowca Magazynier (Ultramare sp. z o.o. , Szemud)

Lokalizacja

Szemud

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

UItramare Sp. z o.o. – producent filtrów do klimatyzacji i wentylacji, poszukuje osoby na stanowisko Kierowcy Magazyniera.

Podstawowe obowiązki:

1. Praca zgodnie z harmonogramem polegająca na dostarczaniu zamówień do klientów.

2. Przewóz komponentów pomiędzy oddziałami firmy oraz podwykonawcami.

3. Organizacja swojej pracy oraz bieżące wsparcie magazynu.

Wymagane predyspozycje:

-Prawo jazdy kat. B oraz predyspozycje do prowadzenia busa.

-Dokładność, spostrzegawczość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

-Chęć doskonalenia się i otwartość na nowe wyzwania.

-Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.

-Komunikatywność i umiejętność słuchania wskazówek.

Mile widziane:

-Chęć rozwoju zawodowego.

-Kurs na wózki widłowe.

Oferujemy:

-Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

-Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

-Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy sprzyjające osobistemu i zawodowemu rozwojowi.

-Możliwość uczestniczenia w rozgrywkach sportowych (treningi piłkarskie).

Dołącz do naszego zespołu i weź udział w produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości filtrów!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z podpisaniem oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Szemud,

Pomorskie

Pomorskie, Szemud
ID: 920180717