2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sobolew
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca / Magazynier - SOBOLEW

Lokalizacja

Sobolew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Fabryka Odzieży Garment w Sobolewie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca / Magazynier:

Opis stanowiska;

- pakowanie  oraz załadunek towaru

- rozwóz oraz odbiór towaru od klientów

- prawidłowe i rzetelne rozlokowanie towaru w miejscach do tego przeznaczonych

- przyjmowanie i wydawania towarów

- kontrolowanie zgodności ilościowej i jakościowej zgodnej z zamówieniem klienta

- bieżące monitorowanie stanów

- utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

- przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji

- przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

- rzetelność, sumienność i wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy busa do 3,5 t - mile widziana obsługa komputera

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- pracę w młodym zespole,

- elastyczne godziny pracy,

- pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Sobolew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sobolew
ID: 884016986