2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca - Magazynier / Magazynier "Dorywczo" Hurtownia Spożywcza

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia OgólnoSpożywcza znajdująca się w Tomaszowie Mazowieckim zatrudni dwie osoby na osobne stanowiska:

1.Kierowca - magazynier - pełny wymiar czasu pracy

2.Magazynier - niepełny wymiar czasu pracy .

Oferujemy :

-Stabilną umowe o prace

-Szybką nauke i szybkie zaklimatyzowanie się w długoletnim zgranym zespole.

-Elastyczne godziny pracy - możliwość zakończenia pracy wcześniej w danym dniu lub wzięcia wolnego w dowolny dzień w tygodniu.

-Transportu towaru na terenie miasta Tomaszów i bliskich okolic

-Wynagrodzenie zawsze na czas.

-Możliwość pobierania zaliczek przed wynagrodzeniem.

-Atrakcyjne dodatki do wypłat na święta

-Miła atmosfere pracy

-System pracy jednozmianowy

Oczekujemy

-Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

-Rzetelności i uczciwości

-Chęci do pracy

Obowiązki :

-Dostarczanie produktów ogólnospożywczych na terenie miasta Tomaszów Maz. i w okolicach (tylko przy stanowisku magazynier-kierowca)

-Szykowanie towaru na magazynie wg. zamówień

-Obsługa klientów na miejscu

-Dbanie o swoje stanowisko pracy - Samochód dostawczy

Wymagania :

-Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu dłuższego Busa lub bez prawa jazdy jeżeli będzie to osoba na stanowisko magazynier.

-Nie wymagane jest doświadczenie w pracy na magazynie.

Swoje CV prosimy kierować na podany adres mailowy :

lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 50*****01.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 680988294