2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Gabryelin
Dodane 21 maja 2024

Kierowca/Magazynier

Lokalizacja

Gabryelin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Magazynier/Kierowca

*Miejsce pracy:* Gabryelin, okolice Piaseczna

*Opis stanowiska:*

Firma Mar-bud zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych, poszukuje osoby do pracy fizycznej na stanowisko Magazynier/Kierowca. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za załadunek, obsługę magazynu, wydawanie towarów, oraz dostawy.

*Wymagania:*

- Prawo jazdy kategorii B (mile widziana kat. C)

- Uprawnienia na wózek widłowy

- Maksymalny wiek: 50 lat

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

- Odpowiedzialność i sumienność

- Gotowość do pracy fizycznej

*Oferujemy:*

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Przyjazną atmosferę

*Jak aplikować:*

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email, wiadomość na portalu Olx lub kontakt telefoniczny pod numerem: 79*******38 lub 69*******38.

Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Gabryelin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gabryelin
ID: 900888402