2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Szczepankowo
Dodane 20 maja 2024

Kierowca kat. B - Magazynier - Multisport, LUXMED- Poznań Szczepankowo

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko magazynier z uprawnieniami do kierowania pojazdami kat. B.(mile widziana kat. C)

Będą wyjazdy busem(plandeka) do 150 km od Poznania(jeździmy stałe trasy). A jak nie będzie wyjazdu do praca na magazynie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Kierowca kat.B - Magazynier

Miejsce pracy: Poznań - Szczepankowo

Oferujemy:

  • umowę o pracę(pierwsza na okres 3 miesiący)

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • system benefitów - dofinansowanie do karty MultiSport, pakiet prywatnej opieki medycznej LUXMED, ubezpieczenie grupowe,

  • zakupy na preferencyjnych warunkach,

  • przyjazną atmosferę pracy zespołowej.

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów,

  • przeprowadzanie inwentaryzacji

  • prace porządkowe na magazynie

  • dostarczanie towarów do klientów,

  • rozładunek towarów,

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku kierowca- magazynier,

  • odpowiedzialność, rzetelność, lojalność,

  • dyspozycyjność,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. C,

  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT),

  • znajomość branży grzewczej oraz sanitarnej.

O nas:

Firma Marlin opiera swoją działalność na sprzedaży hurtowej i detalicznej w branży grzewczej oraz sanitarnej. Nasz dynamiczny rozwój sprawia, że osiągamy coraz lepsze wyniki sprzedaży i tworzymy większą ilość miejsc pracy.

Chętnych zapraszamy do kontaktu. Dziękujemy za nadesłane aplikacje. informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 773790969