2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Strzelin
Dodane 04 kwietnia 2024

Kierowca Dezynsektor Deratyzator

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzelin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Pestokil istnieje od 29 lat. Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierowca - Dezynsektor, Deratyzator. Praca o charakterze wyjazdowym na terenie całego kraju.

Oferujemy na początek wynagrodzenie na poziomie 4000 zł netto + premie motywacyjne oraz system diet.

Samodzielne stanowisko pracy bez narzuconych, sztywnych godzin wykonywania serwisów.

Obsługa głównie tych samych obiektów 1 raz w miesiącu.

Zadania osoby zatrudnionej na stanowisku:

  • wykonywanie usług DDD (Dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji),

  • zabezpieczanie obiektów przed szkodnikami,

  • monitorowanie obecności szkodników,

  • sporządzenie raportu z wykonanych prac.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,

  • przyuczenie do zawodu przez osoby z wieloletnim doświadczeniem,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • auto służbowe.

 Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność,

  • Gotowość do wyjazdu w delegację,

  • Chęć do pracy,

  • Kultura osobista,

  • Odpowiedzialność.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży

Lokalizacja

Strzelin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Strzelin
ID: 898615675