2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Krzyki
Dodane 12 kwietnia 2024

Kelner śniadaniowy/ kelner a'la carte

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy kelnera na śniadania jak i do obsługi restauracji

Miejsce pracy: Wrocław, Zaolziańska 2

Q Hotel Plus Wrocław

Zakres obowiązków:

•            Obsługa gości restauracyjnych,

•            Obsługa ekspresu do kawy, przyjmowanie room service,

•            Robienie prostych drinków wg ustalonych receptur,

•            Dbanie o estetykę i czystość sali restauracyjnej wraz z powierzonym zapleczem,

•            Praca w godzinach 5:30-13:30 śniadania, 14-00 resturacja a'la carte

•            Sporządzanie zapotrzebowania na produkty bieżące na restaurację

Wymagania:

•            Umiejętność pracy w zespole,

•            Odpowiedzialność,

•            Dyspozycyjność,

•            Znajomość min. jednego języka obcego (preferowany angielski ),

•            Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kelner ,

•            Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno – epidemiologicznych,

•            Wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

•            Zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie lub umowę o pracę po okresie próbnym,

•            Elastyczny grafik dla osób uczących się

•           Posiłek pracowniczy

•        Multisport

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 684799045