2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Rekowo Górne
Dodane 08 kwietnia 2024

Kelner kierownik sali

Wynagrodzenie

5 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rekowo Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Do zespołu kelnerskiego zatrudnimy osobę z doświadczeniem kelnerskim i umiejętnościami zarządczymi.

Najważniejsze obowiązki kierownika sali:

  • Zarządzanie pracą personelu – w tym wyznaczanie oraz rozliczanie zadań, zapewnienie wysokiej wydajności pracy, motywowanie zespołu i szkolenie.

  • organizacja, nadzór i aktywna obsługa organizowanych w obiekcie wydarzeń okolicznościowych

  • profesjonalna obsługa i budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi

  • Kontrolowanie stanu magazynu.

  • Dbanie o to, by lokal spełniał przepisy BHP i HACCP.

    Dbanie o atmosferę restauracji i jej wystrój, estetykę

  • Kontrola jakości wykonywanych potraw – współpraca z szefem kuchni

  • ścisła współpraca z managerem gastronomii, szefem kuchni oraz dyrektorem hotelu

Oferujemy pracę w restauracji hotelowej w Rekowie Górnym. Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, przyjęcia w ogrodzie, pikniki. Ponadto obsługa gości a la cart.

Pożądane cechy kandydata/ kandydatki:

  • obowiązkowość

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielne podejmowanie decyzji, dobra organizacja pracy

  • zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • prowizyjne wynagrodzenie dodatkowe

  • praca w prestiżowym i uznanym miejscu

Stań się częścią naszego sukcesu!

Lokalizacja

Rekowo Górne,

Pomorskie

Pomorskie, Rekowo Górne
ID: 910251825