2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Sosnówka
Dodane 05 kwietnia 2024

Zatrudnimy kelnera/ kelnerkę z doświadczeniem

Lokalizacja

Sosnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Nasi Pracownicy są Sercem Lake Hilla. Jako doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie hotelarstwa wspólnie pracujemy na to, by nasz hotel był wyjątkowym miejscem pracy, tworząc interesujące i satysfakcjonujące ścieżki kariery dla nas i naszych współpracowników. Każdy dzień pracy łączy nas w jeden zespół, który tworzy wyjątkowe doświadczenia Gości z całego świata, a nasi Pracownicy są w sercu tego wszystkiego. Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

·        Profesjonalna obsługa gości w restauracji hotelowej

·        Bezpośrednia współpraca z pracownikami kuchni oraz z innymi działami

·        Dbałość o wizerunek firmy

·        Przestrzeganie zasad, procedur i standardów obsługi

Nasze wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·  Dyspozycyjność

·        Wysoka kultura osobista

·        Umiejętność organizacji pracy własnej

·        Zaangażowanie w pracę

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Pozytywna i otwarta postawa wobec innych współpracowników oraz gości

Oferujemy:

·        Przyjazną atmosferę w młodym, rozwijającym się zespole

·        Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

·        Premię prowizyjną uzależnioną od indywidualnej sprzedaży

·        Elastyczny grafik

·        Zniżki na pobyty w hotelach partnerskich w całej Polsce

Więcej informacji pod numerem telefonu: 72*******99 lub 72*******99

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Sosnówka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Sosnówka
ID: 684504471