2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Piechowice
Dodane 28 kwietnia 2024

Kelner / barman do Pałacu w Pakoszowie / Piechowice

Lokalizacja

Piechowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Hotel Pałac Pakoszów jest zabytkowym obiektem z XVIII wieku. Odrestaurowany z myślą o Gościach odwiedzających region zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych oferuje 45 pokoi, unikatową salę konferencyjną, jedną z najlepszych restauracji w regionie utytułowaną Gault Millau a to wszystko na terenie 18 ha z ogrodem i stawami

Szukamy:

Kelner\barman

Wymagania:

*mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku

*dobra organizacja pracy

*zaangażowanie

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa naszych gości według standardów panujących w restauracji

  • Przyjmowanie zamówień i zapewnienie wspaniałego doświadczenia dla każdego z naszych gości

  • Poznanie naszego menu i umiejetność wyjaśnienia dań naszym gościom w przypadku ich dodatkowych pytań

  • Umiejetność robienia koktajli w przypadku stanowiska barmana

  • Zapewnienie czystości I wypełnienie obowiązków zgodnie z zasadami HACCP

 Oferujemy:

* umowa zlecenie, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę

*elastyczny grafik

*możliwość rozwoju zawodowego

*pracę w zgranym zespole

*ciepły posiłek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wpisując w tytule maila: Kelner/barman

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Europlan Zakopane Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji do Pałacu Pakoszów przez wyżej wskazaną firmę."

Lokalizacja

Piechowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Piechowice
ID: 828597143