2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Kleszczów
Dodane 27 maja 2024

Kaufland Magazyn Gliwice - Magazynier Działu Opakowań Zwrotnych

Wynagrodzenie

4 500 - 4 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Magazynier Działu Opakowań Zwrotnych

Jakie będą Twoje zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie palet oraz opakowań zwrotnych

  • prowadzenie dokumentacji przyjętych i wydanych palet oraz opakowań zwrotnych

  • nadzorowanie prawidłowego załadunku towaru przez kierowcę

  • klasyfikacja, segregacja i magazynowanie palet i opakowań zwrotnych.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę

  • możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym

  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, bony oraz upominki z okazji świąt, program grupowego ubezpieczenia na życie, Kartę MultiSport, usługi fizjoterapeuty, zniżki u partnerów biznesowych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • prawa jazdy lub uprawnień do obsługi wózka widłowego

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • rzetelności i uczciwości

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kleszczów,

Śląskie

Śląskie, Kleszczów
ID: 918480980